Творці історичного екшену «Захар Беркут» повертають глядача на 800 років назад, щоб нагадати про силу єдності та перемогу, яка стає можливою завдяки спільним зусиллям.

Знятий за мотивами однойменної повісті Івана Франка, «Захар Беркут» - це не просто переосмислення української класики. Це історія про те, як кожен з нас несе відповідальність за майбутнє рідного краю. І про те, яку ціну ми готові заплатити за незалежність.
 
 
 
 
 
«Я вважаю – чим більше буде кінострічок на основі української драматургії такого рівня, як драматургія Франка, тим краще. І створюючи на такому фундаменті, ми певним чином формуємо майбутнє. Тому що це історія перемоги, людської гідності, жертовності, кохання, мужності. І надзвичайно важливо, особливо зараз, розповідати такі історії», - режисер Ахтем Сеітаблаєв
 
 
 
 
 
 
 
У головних ролях
Роберт Патрік
Захар Беркут
Старійшина вільної тухольської громади. У свій час Захар мандрував світом, пізнавав знання та культури інших народів, і це зробило його досвідченою та мудрою людиною. Захар бачив різних богів та релігії, але все одно молиться старим слов'янським богам, а своїм пращуром вважає птаха беркута, що з висоти споглядає за ним та усім його родом. Найбільшою цінністю Захар вважає свободу і ладен захищати свободу своєї громади до самої смерті.
Алекс МакНікол
Максим Беркут
Молодший син Захара беркута. Різкий, непосидючий, імпульсивний та холеричний молодий парубок, що у відмінності від його старшого брата Івана, досить легковажно відноситься до життя. Максим розумний та винахідливий, але він не мріє як Іван про загальні блага, хоча любить та поважає тухольську громаду і її свободу і якщо треба за неї битися - Максим буде у перших рядах.

Андрій Ісаєнко
Петро
Кремезний та дужий тухолець, побратим та вірний друг Максима та Івана Беркутів. Від народження Петро німий, та друзі давно звикли спілкуватися з ним за допомогою жестів. Петро від батька успадкував кузню та любов до ковальської справи. Відтак йому цікаві вироби з заліза та різноманітна зброя.

Олег Волощенко
Гард
Суровий найманець вікінг, що вже тривалий час служить воєводою та охоронцем у Тугар Вовка. Гард пройшов крізь сотні битв, він вправний та хоробрий воїн, який добре вміє вбивати тих на кого покаже його пан.

Поппі Дрейтон
Мирослава
Молода, красива, та норовлива дочка боярина Тугар Вовка. Тугар Вовк любить та опікується Мирославою, з дитинства вчить її володінню мечем та луком, бере з собою на полювання та військові наради. Все це призвело до того що Мирослава виросла у сильну та самовпевнену дівчину, що має власну точку зору на все і про все.

Олівер Тревена
Богун
Невеликий але спритний та вправний воїн з віддаленого карпатського села. Богун вважає себе найліпшим воїном усіх часів і не забуває при нагоді хизуватися своєю майстерністю. Він поважає богів і традиції. Богун не любить залишатися у боргу і якщо так сталося, що він комусь щось заборгував, вважає справою честі будь-що повернути борг.