Ведучі каналу, висловили щирі привітання із 27-ою річницею Незалежності України.
Я хочу бачити свою країну красивою й щасливою. Як дівчину. Адже щасливу жінку видають очі. Так от щоб в нашій країні теж було безліч щасливих очей... Щоб ми ніколи не опускали очі, а завжди гідно йшли до втілення найсміливіших мрій. З Днем народження, моя країна, моя Україна!

Лілія Ребрик, телеведуча
Я мрію про день, коли кожен житель моєї країни буде пишатися Україною. Так, щоб в будь-який момент "порвав" будь-якого, хто посміє її образити. Так, щоб не вагаючись, зробив все для її достатку і процвітання. І щоб кожен раз, їдучи, вже нудьгував про неї, а повертаючись додому - щиро радів зустрічі!
Олег Панюта, телеведучий
Бути незалежним - це значить не тільки бути вільним, але і відповідальним за свої вчинки і за тих, хто тебе оточує, за кого ти відповідаєш ... і щастям незалежність може бути тільки в одному випадку, коли є усвідомлення цієї відповідальності у кожного ...і нехай у нас - дозвольте говорити «у нас», оскільки Україна стала частиною мене, рідною, стала моїм будинком - не все добре, але нам не можна опускати руки заради майбутнього дітей, не можна впадати у відчай, не дивлячись на те, що деколи складно і тяжко як ніколи!

Україно, ти зможеш, ми зможемо довести всьому світові і самим собі (в черговий раз), що Гідність, Мудрість, Душа, Мужність, Сердечність - все це ти, Україна, все це ми - українці і ті, у кого Україна в серці! З любов'ю і повагою!

Олексій Суханов, телеведучий
Моя прекрасна країно! Я вітаю тебе із Днем Незалежності!
Я пишаюся тобою - твоїми гостинними жителями, твоїми щедрими полями та мальовничими краєвидами. Я знаю, зараз ти переживаєш непрості часи, але я також знаю: ці випробування зроблять тебе ще сильнішою, а нас, українців, іще згуртованішими. Моя рідна Україно, я бажаю тобі миру та процвітання. Із Днем Незалежності!
Анна Панова, телеведуча

Україна - країна мрій! Саме так я представляю свою країну іноземцям! І коли відкидаєш весь негатив, який супроводжує історію нашої Батьківщини, то дійсно розумієш, що це місце на планеті Земля — найкраще! Єдине про що мрію я - це щоб кожен із нас - українців та мешканців цієї країни, нарешті зрозуміли всю її цінність та доклали максимум зусиль для її розвитку! А розвивати є що, адже те, що крадуть всі протягом років і не змогли ще розікрасти, свідчить тільки про неймовірні багатсва нашої Неньки! Тому: «Любіть Україну, як сонце любіть!». Зі святом!Ярослав Куц, телеведучий
З днем народження, Україно!
В ці непрості часи хочу побажати стійкості, мужності та Віри! Миру і процвітання, добробуту і взаєморозуміння! Найбільший у світі літак, який встановив досі не перевершенi рекорди, носить прекрасну українську назву - Мрія. Я впевнена, що наша країна знову буде дарувати світу найбільші і дивовижні мрії! Зi святом!


Олена Кот, телеведуча
Українська незалежність має свої прості символи, а ще смак, колір, запах і вона навіть звучить.
Українська незалежність пахне вогнем, спаленими шинами, скошеною травою і свободою. А ще вона гримить, гарчить, стріляє й образити не дасть.
І цим варто пишатися! З Днем незалежності, Україно!


Віталій Школьний, телеведучий
Щодня, завдяки своїй роботі, я відкриваю для себе таку вражаючу кількість фактів про Україну, а також дізнаюся стільки неймовірних історій моїх співвітчизників, що я і дійсно пишаюся своєю країною. Бажаю, щоб кожен українець мав відчуття справжньої свободи і також знав, що робити з цим відчуттям - аби жити щасливим життям і робити кращим життя інших.
І звісно - бажаю всім нам миру, бо він потрібен як ніщо інше.
Вітаю з Днем Незалежності!
Сергій Зенін, телеведучий
Про Україну можна думати у різних масштабах. Можна у макро - від Карпатстких хребтів до Чорного моря, «щоб лани широкополі, і Дніпро, і кручі». А можна у мікро - це майже інтимна територія - твій район, двір, під'їзд чи навіть твій будинок. Хочеш зробити щось для України - зроби це там, де можеш. Хтось у великій міжнародній корпорації, а хтось, можливо, посадить на подвір'ї квіти чи наведе лад у своїй хаті. Головне від душі і з задоволенням, бо щасливу країну творять щасливі люди. З Днем народження, моя така велика і така маленька затишна країно!


Ольга Грицик, телеведуча
Хочу побажати нашій країні стабільності, процвітання і, звичайно ж, миру. Нехай Україна буде сильною і незалежною країною, яку любить кожен житель і, щоб ні в якому разі ні у кого з громадян навіть не з'являлося думки, про еміграцію.

Олександр Скічко, телеведучий
За що я люблю Україну? За те, що відчуваю її, відчуваю і розумію кожною клітиною. За те, що відчуваю себе частиною чогось більшого, за доброту і підтримку людей. За те, що відчуваю себе тут, наче риба у воді. За те, що з найцікавіших подорожей мені завжди хочеться повертатися додому. Люблю тебе, моя Україно!

Світлана Катренко, телеведуча
За що я люблю Україну? А хіба люблять «за щось»? Любов ірраціональна. Часто люблять всупереч, в літературі багато прикладів. А вже коли мова про любов до Батьківщини ... Всі пояснення — це спроба раціонально підійти до ірраціонального. Я люблю Україну, бо люблю. Тому що вона одна. Моя! З першого подиху. Найкраща. Тому — просто будь. А все інше — вирішимо) з Днем Народження, рідна!

Григорій Герман, телеведучий