НЕВТРАЧЕНЕ МАЙБУТНЄ
Зворушливі історії випускників інтернатів
У спецпроєкті «Невтрачене майбутнє» читайте історії успіху випускників шкіл-інтернатів, які завдяки Програмі розвитку молоді, зробили крок назустріч своїм сміливим мріям та, незважаючи на всі життєві випробування і перешкоди, стали студентами престижних вищих закладів освіти України.
Яна Волосяк
Випускниця Нижньоворітської школи-інтернату (Закарпаття)

Нині Яна - студентка Києво-Могилянської академії. Брала активну участь у Програмі розвитку молоді і потрапила до трійки найкращих учнів 2019 року. У те, що їй вдасться вступити на бюджет до одного з найпопулярніших університетів країни, мало хто сподівався.

Та цілеспрямованість, віра в те, що мрії збуваються, і підготовка на онлайн-платформі iLearn допомогли Яні вдало написати тести. Про результати ЗНО вона дізналася о п'ятій ранку – 190 балів з математики, 197 – з української мови.

Яна була на сьомому небі від щастя. А далі її чекало найцікавіше – переїзд до Києва і вступ до омріяного ВУЗу. Навчатися у столиці – було її великою мрією.
Богдана Бурин
Випускниця Рава-Руської школи-інтернату (Львівська обл.)

Богдана Бурин без допомоги репетиторів зуміла вступити на бюджет до Національного педагогічного університет імені Бориса Грінченка. Була активною учасницею Програми розвитку молоді в 2017 році.

Через складні сімейні обставини – мама дівчинки доглядає за хворою сестрою – Богдана не вірила, що зможе стати студенткою престижного столичного університету. Але директор школи переконав її взяти участь у програмі #YouthEmpowered.

У рідній школі Богдану називають-бійцем, що здатна боротися за свою мрію, незважаючи на на що.
Юлія Степаненко
Випускниця Добровеличківської школи-інтернату
(Кіровоградська обл.)


Юлія Степаненко увійшла до трійки найкращих учнів Програми розвитку молоді у 2019 році. Нині вона студентка першого курсу Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана. Майбутня економіст-кібернетик готувалася до ЗНО на платформі ILearn і без додаткових коштів і допомоги репетиторів склала ЗНО математики на 193 бали. Високі оцінки допомогли дівчинці вступити на бюджет в один із найпрестижніших університетів країни.

Готуючись до іспитів вихованка школи-інтернату весь свій вільний час присвячувала навчанню і навіть ставила будильник, аби не пропустити вебінари.

Зараз успіхами Юлії пишається вся школа. Завдяки Програмі розвитку молоді вона втілила свою головну мрію в життя.
Тетяна Мельник
Вихованка Самгородської школи-інтернату для дітей з вадами зору (Вінницька обл.)

Учасниця Програми розвитку молоді довго не могла визначитися, ким хоче стати в майбутньому. Обрати професію перекладача їй допоміг тест із профорієнтації «Magellano університет».

Онлайн-курси та вебінари від кращих викладачів України на платформі ILearnдопомогли Тетяні впоратися з хвилюванням, підготуватися і успішно скласти ЗНО. На рішення дівчини взяти участь у Програмі розвитку молоді вплинув попередній успішний досвід випускників її школи.

Наша героїня щаслива і дуже вдячна за таку можливість. Зараз вона студентка Донецького національного університету імені Василя Стуса. Тетяна Мельник вже будує плани на майбутнє – бачить себе успішним та затребуваним перекладачем.
Богдан Совгуть
Випускник Рафалівської загальноосвітньої школи I-III ступенів (Рівненська обл.)

У рамках Програми розвитку молоді Богдан активно заробляв «вчибакси», вирішуючи тести та слухаючи вебінари. Наш герой став одним із найкращих учнів проєкту . Хлопцеві вдалося не лише здобути високі бали із ЗНО: українська мова – 184, історія України – 181.

Це допомогло Богданові втілити в життя заповітну мрію – вступити до Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» на теплоенергетичний факультет.

Нині його життя розгортається у столиці, навколо нові друзі та можливості. А ще рік тому Богдан про таке лише мріяв. Хлопець впевнений, якщо сильно чогось бажати, то це обов'язково здійсниться. Головне – ніколи не здаватися та не опускати руки.
Мрії здійснюються, якщо вірити, якщо прагнути, якщо не здаватися!
Програма розвитку соціально незахищеної молоді - проект, започаткований компанією "Кока-Кола Беверіджиз Україна" спільно з Громадською спілкою "Освіторія", головна мета якого – допомогти юнакам та дівчатам у безкоштовному доступі до сучасної освіти.
Читайте історії успіху випускників інтернатів у спецпроекті «Невтрачене майбутнє» на segodnya.ua