Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь
Новини
реклама
чт, 29 березня, 13:16 1599

"Золота Дзиґа-2018": які стрічки претендують на головну українську кінопремію

Український "Оскар". В Києві вже вдруге будуть вручати національну кінопремію "Золота Дзиґа" - нагороди акторам, режисерам та сценаристам. На участь у конкурсі подали 77 фільмів.

Найкращих у 18 номінаціях Українська кіноакадемія визначатиме вже 28-го квітня. А доти правління представило на розсуд громадськості список номінантів.

Варто зауважити, що цьогоріч з’явилося чотири нових номінації: "Найкращий художник із гриму", "Найкращий художник із костюмів", "Найкращий звукорежисер", а також "Вибір глядача". 

Віддати свій голос за кращу стрічку в номінації "Вибір глядача" і дізнатися більше інформації про кожну з представлених стрічок можна перейшовши за посиланням: www.segodnya.ua/zolota_dzyga_2018

Номінанти на другу Національну кінопремію "Золота дзиґа"

Найкращий фільм

"Dzidzio Контрабас"(режисер Олег Борщевський)

"Кіборги" (режисер Ахтем Сеітаблаєв)

"Припутні" (режисер Аркадій Непиталюк)

"Рівень чорного" (режисер Валентин Васянович)

"Стрімголов" (режисер Марина Степанська) 

Найкращий актор

Вячеслав Довженко ("Кіборги", режисер Ахтем Сеітаблаєв)

Михайло Хома ("Dzidzio Контрабас", режисер Олег Борщевський)

Дмитро Хом'як ("Припутні", режисер Аркадій Непиталюк)

 

Найкраща акторка

Даша Плахтій ("Стрімголов", режисер Марина Степанська)

Олена Узлюк ("Припутні", режисер Аркадій Непиталюк)

Лілія Яценко ("Чужа молитва", режисер Ахтем Сеітаблаєв)

 

Найкращий актор другого плану

Віктор Жданов ("Кіборги", режисер Ахтем Сеітаблаєв)

Олег Мосійчук (Стрімголов", режисер Марина Степанська)

Яков Ткаченко ("Припутні", режисер Аркадій Непиталюк) 

 

Найкраща акторка другого плану

Римма Зюбіна ("Межа", режисер Петер Беб'як)

Ніна Набока ("Припутні", режисер Аркадій Непиталюк)

Лариса Руснак (Стрімголов", режисер Марина Степанська)

Найкращий документальний фільм

"Будинок "Слово", режисер Тарас Томенко

"Дельта", режисер Олександр Течинський

"Діксі Ленд", режисер Роман Бондарчук

"Манливий, Солодкий, Без Меж або Пісні і Танці про Смерть", режисер Тетяна Ходаківська

 

Найкращий короткометражний ігровий фільм

"Бузок", режисер Катерина Горностай

"Випуск’97", режисер Павло Остріков

"Технічна перерва", Філіп Сотниченко

 

Найкращий анімаційний фільм

"Лабіринт", режисери Олександр Колодій, Степан Коваль

"Причинна", режисер Андрій Щербак

"Хроніки одного міста", режисер Євген Сивокінь


Найкращий композитор

Антон Байбаков ("Діксі Ленд", режисер Роман Бондарчук)

Алла Загайкевич ("Будинок "Слово", режисер Тарас Томенко)

Микита Моісєєв ("Стрімголов", режисер Марина Степанська)

Найкращий режисер

Валентин Васянович ("Рівень чорного")

Сергій Лозниця ("Лагідна")

Аркадій Непиталюк ("Припутні") 

 

Найкращий оператор-постановник

Валентин Васянович ("Рівень чорного", режисер Валентин Вясанович)

Юрій Король ("Кіборги", режисер Ахтем Сеітаблаєв)

Олександр Рощин ("Припутні", режисер Аркадій Непиталюк)

 

Найкращий художник-постановник

Євгенія Лисецька ("Припутні", режисер Аркадій Непиталюк)

Владислав Одуденко ("Рівень чорного", режисер Валентин Вясанович)

Шевкет Сейдаметов ("Кіборги", режисер Ахтем Сеітаблаєв)

 

Найкращий сценарист

Валентин Васянович ("Рівень чорного", режисер Валентин Вясанович)

Наталя Ворожбит ("Кіборги", режисер Ахтем Сеітаблаєв)

Сергій Лозниця ("Лагідна", режисер Сергій Лозниця)

Аркадій Непиталюк, Роман Горбик ("Припутні", режисер Аркадій Непиталюк)

 

Найкращий художник із гриму

Тетяна Герлак ("Припутні", режисер Аркадій Непиталюк)

Олена Ходос (Стрімголов", режисер Марина Степанська)

Ліліана Хома ("Кіборги", режисер Ахтем Сеітаблаєв) 

Найкращий художник із костюмів

Марина Коломієць ("Припутні", режисер Аркадій Непиталюк)

Надія Кудрявцева ("Кіборги", режисер Ахтем Сеітаблаєв)

Світлана Симонович ("Червоний, режисер Заза Буадзе)

 

Найкращий звукорежисер

Антон Бржестовський ("Кіборги", режисер Ахтем Сеітаблаєв)

Сергій Степанський (Стрімголов", режисер Марина Степанська)

Сергій Степанський ("Рівень чорного", режисер Валентин Вясанович)

Вибір глядача

"Dzidzio Контрабас" (режисер Олег Борщевський)

"Ізі" (режисер Андреа Маньяні)

"Інфоголік", режисер Валентин Шпаков, Владислав Климчук

"Кіборги" (режисер Ахтем Сеітаблаєв)

"Межа" (режисер Петер Беб'як)

"Мир вашому дому" (режисер Володимир Лерт)

"Припутні"(режисер Аркадій Непиталюк)

"Сторожова застава" (режисер Юрій Ковальов)

"Червоний" (режисер Заза Буадзе)

"Чужа молитва" (режисер Ахтем Сеітаблаєв)

Долучайтесь до каналу "Україна" в меседжерах, аби дізнаватись першими про актуальні та обрані матеріали за посиланнями: 
Viber – https://chats.viber.com/kanalukraine/uk
Telegram – https://t.me/kanalukraina 

загрузка...

Новости партнеров

Загрузка...

Популярні новини