Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь
Телетріумф / Новини
реклама
пт, 2 листопада, 15:37 2375

У журі "Телетріумфу" 112 телеакадеміків, 7 членів Нацради і 37 регіональних експертів

30 жовтня закінчилось голосування членів журі 12-ї Національної телевізійної премії "Телетріумф".

30 жовтня закінчилось голосування членів журі 12-ї Національної телевізійної премії "Телетріумф". Про це повідомив оргкомітет "Телетріумфу".

Конкурсні роботи "Телетріумфу - 2012" оцінюють три категорії членів журі.

Загальнонаціональні конкурсні роботи оцінюють 112 експертів, запрошених до складу "Української телевізійної академії" та 7 членів Національної ради з питань телебачення та радіомовлення.

Регіональні конкурсні роботи оцінюють 37 членів регіонального пулу журі "Телетріумф-регіон".

Детально про "Українську телевізійну академію" обіцяють повідомити додатково.

Наводимо повний перелік членів журі.

Члени національного пулу журі "Телетріумф":

1. Амелічев Сергій

2. Асадчий Максим

3. Бабич Валерій

4. Байрак Оксана

5. Балан-Тімкіна Галина

6. Батенко Олена

7. Безлюдна Ганна

8. Безулик Анна

9. Бенкендорф Єгор

10. Бережна Світлана

11. Бєлік (Сохацька) Олена

12. Богуцький Олександр

13. Бойко Сергій

14. Борденюк Сергій

15. Борисенко Олександр

16. Бородянський Володимир

17. Брикайло Олександр

18. Буковський Сергій

19. Валентюк Марина

20. Гнєдаш Тетяна

21. Гончаренко Олексій

22. Горбунов Юрій

23. Горобець Марк

24. Городничий Руслан

25. Гресь Марк

26. Гуєвський Володимир

27. Данилевич Андрій

28. Даруга Олександр

29. Денисов Олександр

30. Дерига Роман

31. Добровольська Людмила

32. Докаленко Віталій

33. Долбілов Сергій

34. Доллежаль Артем

35. Доманський Андрій

36. Дядюра Іванна

37. Єлісєєва Анна

38. Єрема Анатолій

39. Єрмолович Катерина

40. Єфросиніна Марія

41. Журавська Лариса

42. Запорожченко Віталій

43. Заря Ірина

44. Захарова Ольга

45. Зеленський Володимир

46. Зінченко Григорій

47. Золотаревський Ігор

48. Іванюк Оксана

49. Іонова-Пілат Ірина

50. Кіріенко Олександр

51. Кліщик Дмитро

52. Коваль Валентин

53. Комаровский Михайло

54. Кондратюк Ігор

55. Костюк Ірина

56. Кошовий Володимир

57. Крохмальов Павло

58. Крутин Сергій

59. Круценко Сергій

60. Куликов Андрій

61. Курчакова Ірина

62. Кухар Марина

63. Кучерова Оксана

64. Липовецька Алла

65. Лисак Віктор

66. Лісовець Олексій

67. Літвінов Максим

68. Мазур Алла

69. Медникова Марина

70. Миргородська Марина

71. Михайлов Микола

72. Мірський Віктор

73. Мітальов Юрій

74. Морозов Юрій

75. Мустафін Олексій

76. Оніщук Тала

77. Опалєв Валентин

78. Орлянкін Олег

79. Оселедчик Володимир

80. Павлов Михайло

81. Павлюк Ілларіон

82. Панасівська Оксана

83. Паперник Максим

84. Парфенюк Анатолій

85. Пілютікова Галина

86. Полховський Сергій

87. Попов Сергій

88. Посохова Анжела

89. Приходько Віктор

90. Роднянський Олександр

91. Рябец Сергій

92. Ряшин Владислав

93. Совяк-Круковський Володимир

94. Санніков Євген

95. Сеітаблаєв Ахтем

96. Созановський Сергій

97. Соколова Оксана

98. Соловйов Сергій

99. Степанов Олексій

100. Терентьєв Олексій

101. Терещенко Олесь

102. Тичина Григорій

103. Ткаченко Олександр

104. Філіпенко Олег

105. Цаплієнко Андрій

106. Чекалов Сергій

107. Черкаський Давід

108. Чернявская Юлія

109. Шефір Сергій

110. Шустер Савік

111. Щербатюк Тамара

112. Яковлев Андрій

Національна рада з питань телебачення та радіомовлення:

1. Баранов Євген

2. Головатенко Оксана

3. Калетник Оксана

4. Манжосов Володимир

5. Мудрак Лариса

6. Опілат Ірина

7. Фартушний Микола

Члени регіонального пулу журі "Телетріумф-регіон":

1. Андронакі Наталія

2. Балінов Анатолій

3. Бахтіна Інна

4. Березняк Євген

5. Бонь Тамара

6. Винокур Юлія

7. Владімірова Ольга

8. Гаркуша Віталій

9. Глущенко Олександр

10. Григор`єва (Толстокорова) Олена

11. Добродомов Дмитро

12. Каменська Тетяна

13. Канська Ольга

14. Капустян Ольга

15. Кешеля Дмитро

16. Кукуруза Володимир

17. Марковскький Ян

18. Мішин Анатолій

19. Моісеєв Павло

20. Мурований Вадим

21. Павлюк Олена

22. Пасаман Микола

23. Поляков Андрій

24. Попова Наталія

25. Потятинник Борис

26. Радченко Сергій

27. Рудницька Анжеліка

28. Русиняк Андрій

29. Секрет Ганна

30. Сергєєва Лариса

31. Середюк Василь

32. Стоян Раїса

33. Сугак Юрій

34. Тютюнник Анатолій

35. Федорова Ірина

36. Хома Людмила

37. Черкасенко Наталія

Нагадаємо, на здобуття 12-ї Національної телевізійної премії "Телетріумф" було подано 364 заявки: 318 у національних номінаціях, 46 - у регіональних.

Роботи оцінювалися в 49 номінаціях. Також передбачено 3 додаткові нагороди: "За особливий внесок у розвиток українського телебачення" (рішення про присвоєння призу приймає Нацрада), "Спеціальний приз премії Телетріумф" (номінують члени журі премії), "Відкриття року" (номінантів визначає Експертна рада премії і передає списки до голосування членам журі).

Після закінчення голосування компанія "PwC Україна" (PricewaterhouseCoopers) підрахує та перевірить правильність визначення номінантів і переможців.

Оголошення шорт-листа номінантів відбудеться 14 листопада 2012 року на прес-конференції оргкомітету "Телетріумфа" в приміщенні Нацради.

Церемонія нагородження лауреатів відбудеться в національному палаці мистецтв "Україна" у п'ятницю, 30 листопада. Телевізійну трансляцію церемонії забезпечує телеканал "Україна".

Аліса Хамчич

Джерело: Телекритика

Новости партнеров

Загрузка...

Популярні новини