Зима знову нагадала українцям про себе
СНІГ НА ГОЛОВУ
Десь комунальні служби працюють краще, десь не справляються зовсім, але факт залишається фактом ─ незважаючи на технологічний прогрес, людство все ще занадто вразливе перед ударами стихії.
Через сильний снігопад Київ зупинився в 10-бальних заторах, мешканцям столиці довелось пересісти на метро. ДАІ звернулося до водіїв з проханням бути особливо уважними та обережними за кермом
В прибиранні снігу задіяно:
5 000
Працівників комунальних підприємств
566
Одиниць снігоприбиральної техніки
400
Тонн солі
використано
148
Патрулів ДАІ допомагають комунальникам
«Хто може утриматися від поїздки на власному авто і скористатися громадським транспортом, - краще так і зробити. Адже затори на дорогах ускладнюють і роботу снігоприбиральної техніки».

Віталій Кличко
мер Києва
Чи задоволені Ви роботою комунальних служб?
Так0%
Ні0%
Тема дня в соцмережах

Зима повертається #київ #зима #сніг

Фото опубликовано Khoms (@prosto_khoms)

#insta_kiev #kievgram #kievblog #kiev #kievpics #ukraine #vscokiev #snow

Фото опубликовано Katerina (@misudzu)

Сніговий полон
Нещодавно західну частину США повністю накрило снігом, товщина покриву місцями сягала 30 сантиметрів. У зв'язку з негодою, у Чиказькому аеропорту було скасовано близько 2 000 авіарейсів, ще стільки ж вильотів відкладено. У зв'язку зі снігопадами, в школах Чикаго, Детройта, Бостона та Провіденса скасували заняття. Згодом снігова буря дійшла й до східних регіонів США, а місцевим мешканцям довелось пробиратися на роботу крізь снігові замети.
Життя американців від Бостона до Філадельфії просто завмерло. Снігопад паралізував Нью-Йорк. Полиці супермаркетів - спорожніли, а частина компаній навіть дала своїм співробітникам вихідний.
Нью-Йорк в сніговому полоні

Снігопад століття
Навесні 2013 року в Україні було зафіксовано рекордну кількість опадів. За даними Українського гідрометеорологічного центру, снігопад, що обрушився на Україну, став найсильнішим за 100 років. В столиці тоді було оголошено надзвичайни стан.

Журналісти порахували: в Києві тоді випало 40 000 000 тонн снігу, що дорівнює 280 «Титаніків» (маса якого 143 000 тонн) з снігу, або 2,5 врожаю пшениці в Україні за 2012 рік (урожай склав 15,76 млн. тонн).