Продолжая просмотр сайта, вы соглашаетесь с тем, что ознакомились с обновленной политикой конфиденциальности и соглашаетесь на использование файлов cookie.
Соглашаюсь
 

О проекте

Масштабное шоу «Дивовижні люди» – это украинская адаптация популярного немецкого формата The Brain, которое успешно выходит в США, Франции, Китае, Италии, Бразилии, Португалии и других странах мира.

В новом шоу на телеканале-лидере бороться за победу будут люди с выдающимися умственными способностями, которые запоминают огромные объемы информации, очень быстро считают, имеют стереоскопическое зрение, впечатляющую тактильную, двигательную, мышечную или музыкальную память.

Согласно правилам шоу, участники проходят испытания, которые обычному человеку кажутся непосильными. Для каждого героя команда проекта продумывает необычные, эффектные и масштабные испытания, которые лучше всего позволят продемонстрировать уникальность мозга конкретного человека.

Правила використання SMS-сервісу (SMS-голосування) в телевізійній передачі під назвою «Дивовижні люди» в ефірі телеканалу «Україна»

1.1. Участь в SMS-голосуванні доступна для Абонентів з 20 квітня до 27 квітня 2019 року (обидві дати включно). Час початку та закінчення голосування за учасників Передачі будуть повідомлятися в ефірі Телеканалу «Україна» ведучим Передачі (далі – «Голосування»). Подробиці Голосування визначаються цими Правилами та будуть повідомлятися ведучим Передачі.2. УМОВИ УЧАСТІ В ГОЛОСУВАННІ: 

2.1. Брати участь в SMS-голосуванні можуть телеглядачі, які є абонентами операторів стільникового зв’язку України: ПрАТ «Київстар», ПрАТ «ВФ Україна» (ТМ VODAFONE), та lifecell (ТОВ «лайфселл»).

2.2. Брати участь в SMS-голосуванні можуть телеглядачі, яким на день SMS-голосування виповнилось 18 років. Враховуючи інтерактивний характер SMS-голосування, організатор попереджає про зазначені вікові обмеження, але не несе та не може нести відповідальність за порушення телеглядачами правил про вікові обмеження. 

2.3. Один абонент має можливість відправити один SMS-голос не більше 1 разу за добу. Вартість послуг за направлені SMS-повідомлення під час періоду Голосування понад встановлений ліміт для зарахування голосів будуть підлягати сплаті, але голос/голоси Абонента не буде зараховано.

2.4. Надсилання SMS-повідомлення на Короткий номер є платним. Вартість sms на номер 2909 для абонентів мережі ПрАТ "Київстар" становить 0,94 грн., ПрАТ «ВФ Україна» (ТМ «Vodafone») становить 0,94 грн., ТОВ «лайфселл» (ТМ lifecell) становить 0,94 грн. Тариф вказано з урахуванням ПДВ без ПФ. Додатково утримується збір до Пенсійного фонду в розмірі 7,5% від вартості послуги без урахування ПДВ. Вартість надсилання SMS-повідомлення на Короткий номер автоматично знімається з особистого рахунку абонента. 

2.5. Послуга надається ТОВ «Френдс Продакшн». Адреса: Україна, 01030, м. Київ, вул. Івана Франка, буд. 30, оф. 37.

2.6. Претензії щодо якості та порядку надання послуг направляються на розгляд ТОВ «Френдс Продакшн». Телеканал «Україна» не розглядає претензії, пов’язані з якістю та порядком надання послуг доступу до інтерактивної системи SMS-голосування. 3. ПРАВИЛА УЧАСТІ В ГОЛОСУВАННІ: 

3.1.1. Для того, щоб взяти участь в SMS-голосуванні телеглядачеві необхідно з телефону, який підключений до мережі операторів стільникового зв’язку України: ПрАТ «Київстар», ПрАТ «ВФ Україна» (ТМ VODAFONE), та lifecell (ТОВ «лайфселл»), надіслати SMS-повідомлення на Короткий номер 2909 з номером учасника (тобто з одним із чисел 1,2,3…9). 

3.1.2. Протягом строку Голосування, вказаного у п.1.1. цих Правил, Голосування проводиться тільки за тих учасників, які оголошуються ведучим Передачі, та приймають участь у фінальному випуску Передачі.

3.1.3. За успішне надсилання SMS-повідомлення на Короткий номер 2909 Абонент сплачує вартість послуг, вказану у пункті 2.4 цих Правил. 

3.1.4. Абоненту, який у період проведення SMS-голосування відправив SMS повідомлення з одним із 
чисел 1,2,3, ... 9 на короткий номер 2909 у відповідь отримає одне з наступних SMS повідомлень: 

- якщо повідомлення надійшло в момент активного голосування за учасника № Х, який не вибув з проекту: 

Дивовижні люди – канал Україна! Ваш голос зараховано. Дякуємо!

- якщо повідомлення надійшло після зупинки Голосування: 

Дивовижні люди – канал Україна! Голосування завершено. Дякуємо!

- якщо повідомлення надійшло за учасникa № X, який не приймає участі в голосуванні, на даному етапі: 

Дивовижні люди – канал Україна! Голосування за учасника вже неможливе

- якщо від абонента надійшло більше смс-голосів, ніж вказано в п.2.3 цього Додатку: 

Дивовижні люди – канал Україна! Перевищено ліміт повідомлень за добу.

4.1. За результатами SMS-голосування визначається переможець Передачі у прямому ефірі каналу «Україна». Ведучий Передачі оголошує ім’я учасника фіналу (Переможця Передачі «Дивовижні люди»), за якого глядачі віддали найбільшу кількість голосів у Голосуванні в період, що зазначений в п.1.1 цих Правил.

4.2. Результати Голосування, зафіксовані в ефірі каналу «Україна», є остаточними і не можуть бути змінені / оскаржені. 

4.3. Беручи участь у Голосуванні Абоненти підтверджують, що належним чином ознайомлені з цими Правилами, зобов’язуються їх дотримуватись, надають свою повну та безумовну згоду з ними.

Удивительные люди

Шоу "Удивительные люди". Выпуск 9

Валерия Хургина - феноменальная зрительная память. Удивительные люди. Выпуск 8

Коля Бабенко - уникальная тактильная память. Удивительные люди. Выпуск 8

Олег Кравченко - сверхчувствительный нюх. Удивительные люди. Выпуск 8

{$ e.futureEpisodeTitle $}

{$ e.name $}

Удивительные люди

Новости проекта

21.04.2019
Стали известны имена всех финалистов супершоу «Дивовижні люди»
21.04.2019
Дивовижні люди: смотреть онлайн 9 выпуск на канале «Украина»
21.04.2019
Дивовижні люди: чем удивлял 9 выпуск супершоу
20.04.2019
Дивовижні люди: кто стал победителем 9 эпизода
19.04.2019
Дивовижні люди: кто ворвется в лигу суперлюдей последним
18.04.2019
Дивовижні люди: студию супершоу посетит Злата Огневич
18.04.2019
Дивовижні люди: правила голосования в гранд-финале
17.04.2019
В супершоу «Дивовижні люди» примет участие парень, который умеет имитировать больше 100 звуков
{$ n.publishAt $}
{$ n.title $}