Онлайн
Индиго-Украина. Телепрограмма Индиго-Украина. Телепрограмма Голоса Мирных Голоса Мирных

DZIDZIO признался, изменила ли война его окружение

Михаил Хома признался, больше всего о его жизни и судьбе Украины переживает его мама, которая сейчас живет в Португалии.

Александра Красновская Александра Красновская
11:14, 19 мая 2022

Лидер группы «DZIDZIO» в интервью программе «Зірковий шлях» телеканала «Украина», которая сейчас выходит в эфире «Индиго TV», рассказал, кому чаще всего звонит во время войны.

Михаил Хома признался, больше всего о его жизни и судьбе Украины переживает его мама, которая сейчас живет в Португалии.

«Мамі за кордоном все виглядає страшнішим, кольоровішим та цікавішим. Я тут, вона там. Я дзвоню родичам, своїй команді. Кожен на своєму місці допомагає, чим може. Багато чого змінилося, навіть всередині мене та мого оточення. Видно хто є хто насправді, а ще багато проясниться. Хто міг, виїхав закордон, багато історій невдячних, болить. Мама говорить: «Давай займатися гуманітарною допомогою. Щоб вантаж швидше з Заходу України потрапляв на передову». Але я кажу, що не до кінця розумію цієї системи. Багато людей будуть висловлювати претензії один до одного, особливо претензії виставляють ті, хто нічого не робить. Бо вони мають страх і претензію до себе. А властивість людей така, що, коли, хто має претензії до себе – перекидає їх на когось. Хотів би, щоби люди не сварилися, а розуміли, що це робиться це від страху та переживань. Все поміняється: почерк, штрихи. Як правильно і про що говорити», – сказал лидер группы «DZIDZIO» журналистам канала «Украина».

По словам артиста, отец с детства прививал ему патриотизм, так что речи о карьере в России никогда не было.

«Я завжди був проукраїнський, всі знали, що зі мною на дурні теми не говорити. Про мову, в який бік розвиватися, чи їздити «туди». Я «туди» ніколи не їздив. У мне ніколи не було в голові, щоб мати бізнес і на другому плані моя національність, це у мене з дитинства. Тому й оточення у мене відповідне», - рассказал Хома журналистам канала «Украина».

Напомним, с середины марта «Зірковий шлях» начал выходить в адаптированном к реалиям войны спецформате на YouTube-канале, а в апреле премьерные выпуски программы вместе с другими любимыми проектами и сериалами канала «Украина» вернулись в эфир на канале «ИндигоTV». Каждый день команда «Зіркового шляху» готовит эксклюзивные интервью украинских звезд, которые делятся своим опытом в военное время.

Новости партнеров

Загрузка...
Продолжая просмотр сайта, вы соглашаетесь с тем, что ознакомились с обновленной политикой конфиденциальности и соглашаетесь на использование файлов cookie.
Соглашаюсь