Онлайн

Т/с «Дружина за обміном»

2 грудня о 23:30

Інше
Відео
Новини
Про проект

2018 Україна

Режисер: Антон Щербаков

У ролях: Євгенія Осипова, Артем Позняк, Ольга Гришина, В'ячеслав Довженко, Софія Корецька, Світлана Штанько, Тамара Антропова, Вероніка Смоловик, Святослав Тарасов, Анна Іванова, Борис Абрамов, Андрій Титов, Андрій Кронглевскій, Оксана Архангельська, Данило Бєлих, Олексій Череватенко, Поліна Василина

На перший погляд у примхливої ​​красуні Маші Возницької є все – розкішний будинок, багатий чоловік-бізнесмен Борис, ідеальна зовнішність. Однак Маша нещаслива – вона давно мріє про дитину, а чоловік Борис віддалився і пропадає на роботі. Перепробувавши всі засоби, щоб повернути його увагу, Маша вирішується на відчайдушний крок – участь в реаліті-шоу «Дружина за обміном», де вона на тиждень обміняється будинками з жінкою набагато меншого достатку.

Так Маша опиняється в сім'ї Шевельова – її зустрічає добродушний автомеханік Саша і його сором'язлива дочка Аня. Потрапивши в їхню маленьку двокімнатну квартиру після свого просторого особняка, Маша відчуває справжній шок і в перший же вечір намагається поїхати додому, проте Борис, обурений її витівками, заявляє, що її не чекає.

Маші доводиться залишитися у Шевельова. Поступово вона дізнається про Сашу і Аню ближче і проймається до них щирою симпатією – допомагає Ані завоювати вподобаного хлопчика, а Саші повірити в себе. Чим ближче кінець реаліті-шоу, тим більше Маша замислюється, а яка ж з її двох сімей справжня.

Тим часом, Люба Шевельова – дружина Саші і друга учасниця шоу, абсолютно зачаровує чоловіка Маші Бориса, і незабаром з'ясовується, що у неї є на нього далекосяжні плани...

Читати більше

Популярні серіали і шоу

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь