Онлайн

Я везу тобі красу

СКОРО

Інше
Відео
Новини
Про проект

«Я везу тобі красу» – це відвертий та сміливий проєкт, усі героїні якого потребують кардинальних змін в житті. За допомогою відомого стиліста, психолога і успішного арт-коуча Юрія Царьова вони розберуться в своїх проблемах, зустрінуться зі своїми страхами, дізнаються, яке перше враження справляють на чоловіків, з якими вони хотіли б познайомитися, унаслідок чого знайдуть свій унікальний образ і назавжди змінять своє життя.

З кожною з 24 героїнь Юрій Царьов проведе три дні. Він приїде до кожної з них додому, познайомиться з їхнім побутом, звичками, оточенням, детально вивчить та проаналізує гардероб.

Крім ведучого програми, за героїнями спостерігатимуть троє чоловіків, типаж яких збігається з їх очікуваннями.

Кожна з учасниць шоу «Я везу тобі красу» тричі почує їхню думку: до перевтілення, після примірки нового гардероба та під час фіналу, коли вперше побачить себе в новому образі.

Проєкт «Я везу тобі красу» допоможе позбутися нав'язаних шаблонів і стереотипів, які заважають багатьом людям розкритися, розповісти про свої мрії та зрозуміти, що потрібно зробити, щоб зустріти справжнє кохання.

Читати більше

Популярні серіали і шоу

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь