Онлайн

Т/с «Згадати себе»

ЧТ 23:10

Інше
Відео
Новини
Про проект

Україна, 2020

Режисер: Євген Баранов

В ролях: Ганна Васильєва, Олександр Наумов, Артемій Єгоров, Олександр Ведменскій, Наталія Кленіна, Віра Кобзар, Катерина Вишнева, Євгенія М'якенький, Анна Абрамёнок, Маргарита Лапіна

Після загибелі чоловіка і довгої жалоби фотограф Катя Кареліна повертається до повноцінного життя. Вона шефствує над дитячим інтернатом, оформляє опікунство над дівчинкою Лізою. У Катю закоханий директор інтернату Кирило, вона відповідає йому взаємністю. Але відразу життя Каті перетворюється в кошмарний сон. З нею відбувається нещасний випадок, через травму вона втрачає пам'ять, забуває і Кирила, і Лізу, а поруч з нею раптом з'являється якийсь Артем, який запевняє, що вони давно люблять один одного, заручені і готуються до весілля. Так невже до цього Катя вела подвійне життя і обманювала Кирила? Тільки повернувши собі пам'ять, Катя зрозуміє, що стала маріонеткою в чужих руках, що Артему заплатили за роль нареченого. А нещасний випадок насправді був замахом і потрібно зупинити того, хто задумав новий злочин проти її сім'ї.

Читати більше

Популярні серіали і шоу

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь