Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

Великі мрійники

З 6 по 10 січня, 16:00

Інше
Відео
Новини
Про проект
"Великі мрійники" - цикл розважально-пізнавальних блокбастерів, який представить глядачам неймовірні історії життєвого шляху людей, що залишили помітний слід в історії: Архімеда, Леонардо да Вінчі, Жюля Верна, Костянтина Ціолковського, Ніколи Тесли.

На своєму життєвому шляху кожному з героїв циклу доводилося відстоювати право на власну геніальність, переживати злети і падіння, протистояти труднощам і недоброзичливцям. Всі герої проекту "Великі мрійники" були дуже різними людьми, але їх об'єднувало одне: відданість ідеї і вихід за рамки буденного існування. Їх відкриття стали прикладом для наступних поколінь, а деякі з їхніх розробок значно випередили свій час.

"Великі мрійники" потрясуть уяву глядачів. Мрії і фантазії, плани і бачення майбутнього - все це постає на екрані майже казковою історією, яка вражає яскравими спецефектами та історичними реконструкціями. Вони допоможуть показати всю масштабність мислення, діяльності і відкриттів великих учених. Комп'ютерна графіка займає від 30% до 50% екранного часу кожного випуску проекту і допомагає відтворити індивідуальний світ видатних людей.
Читати більше

Фотографії

Популярні серіали і шоу

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь