Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

Таємний код зламано

23:50,05:30 Сб

Інше
Відео
Новини
Про проект
Власне виробництво каналу
Ріквиробництва:2013
Хронометраж:13х45хвилин
 
"Таємний код зламано" – завдяки новому проекту глядачі познайомляться з природою дивовижних речей, які є невід'ємною частиною життя людини упродовж тисячоліть, але часто залишаються таємницею, покритою мороком.

Глядачі отримають можливість зазирнути всередину найбільш незбагненних явищ. Але чи всі вони піддаються суворому науковому поясненню? Чого нам досі не вистачає для розуміння картини світу? Які сенсаційні відкриття вже зроблені, а які наразі ще зріють? І що нам можуть дати ці нові знання? Дивіться у новому циклі програм "Таємний код зламано".

Кожен з випусків присвячений тій чи іншій захоплюючій темі. Йтиметься про силу думки і новітні технології омолодження людини, про древні секретні коди азартних ігор, про вплив Місяця та вампірів, про "тонкий світ" і "паралельні реальності", про прокляття і таємниці сновидінь, а також про реальну магію любові та інші дивні і часто сенсаційні речі.

У кожному з випусків будуть представлені експерименти з теми, що розглядається, які супроводжуються інфографікою і реконструкціями унікальних подій. У кожному епізоді візьмуть участь вчені та експерти, а також очевидці та безпосередні учасники історій.
Читати більше
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь