Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

Таємниці зірок

02:30 Сб

Інше
Відео
Новини
Про проект

Більше новин

Документальний проект "Таємниці зірок" представляє собою альманах цікавих і дивовижних історій про життя відомих людей. Кожен випуск програми присвячений певній темі, яка об'єднує на перший погляд абсолютно різних людей різних поколінь і навіть епох.

У фільмах циклу "Таємниці зірок" автори шукають золоту середину - створюють на знімальному майданчику атмосферу довіри, спрямовують публічних людей до цікавої і відвертої розмови. І в підсумку домагаються свого: зірка на екрані виглядає природно, просто і зрозуміло, а глядачі відчувають, що герої фільмів, розповідаючи свою історію успіху, звертаються особисто до них, особисто до кожного по той бік екрану.
    
Героями документального циклу "Таємниці зірок" стануть Сергій Лазарєв, Діма Білан, Тіна Кароль, Лоліта, Максим Аверін, Михайло Боярський, Олег Табаков, Діана Арбеніна, Ельдар Рязанов і багато інших.
Читати більше

Популярні серіали і шоу

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь