Онлайн

Т/с "Жіночий лікар 3"

Інше
Відео
Новини
Про проект

Україна
Мелодрама
Режисери:
Олександр Пархоменко, Антон Гойда, Олександр Онуфрієв, Андрій Колесник.

У ролях: Ілля Носков, Христина Кузьміна, Валерій Зайцев, Тарас Кузьмін, Максим Михайличенко, Дмитро Оськін, Євген Лебедин, Христина Ярошенко, Наталія Васько, Марія Северилова, Дар'я Петрожицька, Олег Москаленко.

Дія третього сезону розгортається в новій сучасній клініці, яку заснував професор Юрій Клімов. Колишньому тестю доктора Романа Широкова залишився лише рік до виходу на пенсію і за цей час він повинен знайти гідного наступника. Але це не головна причина, з якої професор знову запрошує Романа працювати разом. Роман Широков — єдиний, хто може довести до кінця інноваційну наукову розробку, від якої залежить доля дочки професора — Ніни. Однак інвестори і співробітники клініки не раді появі нового професіонала. Загрозу в особі Широкова відчуває і заступник професора — доктор Олег Чернов. І він готовий на все, аби тільки позбутися від конкурента.

Однак, незважаючи на інтриги і протидію колег, в кожній серії доктор Роман Широков продовжує творити дива і допомагає з'явитися на світ прекрасним малюкам.

Читати більше

Популярні серіали і шоу

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь