Онлайн

Т/с «Я заплачу завтра»

СБ 08:50

Інше
Відео
Новини
Про проект

Україна, 2019

Режисер: Микола Михайлов

В ролях: Анна Тараторкина, Данило Дунаєв, Наталя Бардо, Артем Позняк, Ксенія Ніколаєва, Олексій Смолка, Владислав Мамчур, Олександр Крижановський, Юрій Гребельник, Мирослава Філіпович

Її звуть Олена, і вона повернулася в колись рідне місто після п'ятирічної відсутності. У неї немає ні роботи, ні житла, ні грошей. Син Олени, Максим, думає, що мама померла. А для інших вона – вбивця свого чоловіка. Крок за кроком Олені належить повертати собі право на сина і на нове життя. На сльози не залишається часу, тому Олена обіцяє собі, що заплаче завтра.

Дільничний Ігор, який курирує Олену, підозрює, що в міській лікарні відбуваються дивні події. Сама Олена думає, що чоловіка міг вбити їхній спільний друг Денис, колись закоханий в Олену. Але що якщо минулий злочин якимось чином пов'язаний із нинішнім? І яке до всього цього має відношення Аріна – дружина Дениса і колишня подруга Олени?

Олені та Ігорю доведеться розібратися в цій складній справі. Тому що на кону не тільки чесне ім'я Олени, а й життя Максима.

Читати більше

Популярні серіали і шоу

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь