Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

Т/с «Другий шанс»

НД 16:50

Інше
Відео
Новини
Про проект

Україна, 2020

Режисер: Ващенко Віталій

В ролях: Астахова Катерина, Запорізький Кирило, Нохріна Євгенія, Соломикін Дмитро, Стефанська Олена, Тарасова Марія, Романиченко Владислав, Юркін Максим

Подруги, романтична Наташа і меркантильна Оля, знайомляться з друзями, Кирилом та Андрієм. Обом подругам подобається Кирило, він обирає Наташу. Кирило їде в тривале відрядження, яке зробить його багатим. Через час кличе до себе Наташу.

Раптово мама Наташі потрапляє в лікарню, і Оля, скориставшись ситуацією, сама їде до Кирила. Каже, що Наташа вийшла заміж за іншого, і обманом одружує на собі Кирила. Дізнавшись про їхнє весілля, Наташа приймає залицяння Андрія. Через 8 років Кирило з Олею і дітьми повертається з тривалої відрядження, сподіваючись отримати свою частку.

Але з'ясовується, що його проект вів Андрій, який привласнив собі гроші одного. Дізнавшись про це, Оля кидає Кирила з дітьми і відправляється на зустріч з багатим іноземцем, сподіваючись вийти за нього заміж. Наташа, застав Андрія з коханкою, йде від нього. Щоб прогодувати себе і сина шукає роботу няні.

Агентство направляє її до дітей Кирила. Андрій намагається повернути Наташу, але пізно, обман Олі розкритий, і відносини Кирила і Наташі налагодилися. Більш того, Кирило викриває аферу Андрія і повертає свої гроші. Андрія чекає в'язниця. Оля терпить фіаско з іноземним женихом і повертається. Але Кирило збирає її речі і відправляє жити до мами. А сам з Наташею і дітьми починає нове щасливе життя.

Читати більше

Популярні серіали і шоу

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь