Онлайн

Т/с "Повернення Лялі"

Інше
Відео
Новини
Про проект

Дивіться ще один телероман власного виробництва канала "Україна" - серіал "Безсмертник".

Власне виробництво каналу

Рік виробництва: 2014
Хронометраж: 95 х 45 хвилин
Жанр: мелодрама
"Дворняжка Ляля" - 30 серій (перший сезон) LYALYA THE MONGREL
"Красуня Ляля" - 30 серій (другий сезон) CUTIE LYALYA
"Повернення Лялі" 35 серій (третій сезон)
Головний автор сценарію: Тетяна Гнєдаш
Режисер: Дмитро Гольдман
В головних ролях: Олександр Попов, Оксана Жданова, Ада Роговцева, Надія Костюк, Костянтин Данилюк, КостянтинКосинський, Дмитро Лалєнков, Оксана Сташенко, Федір Гурінець, Василь Мазур, Світлана Зельбет, Олена Борисова та інші.

17-річній циганці Лялі Рубіновій дуже потрібні гроші, тому вона вирішує вночі пограбувати будинок місцевих багатіїв Свиридових.

У момент злочину її застає син господаря будинку Сергій. Але замість того, щоб викликати поліцію, хлопець пропонує грабіжниці... вийти за нього заміж. І Ляля погоджується. Але чи відбудеться весілля?

Це історія небезпечного любовного чотирикутника, з якого, після фатальних подій, вибралися, вижили і знайшли щастя тільки дві закохані людини.

"Повернення Лялі":

З останніх подій у серіалі минуло півроку. Багато чого змінилося у житті Лялі. Після всіх випробувань вона поїхала з міста і живе далеко від цивілізації. Зв'язок вона підтримує тільки з Анною, та й то просить без особливої потреби не турбувати її усамітнений стиль життя. Через шість місяців з’явилася причина: гінеколог, котрий приймав пологи у Лялі, помирає та перед смертю розкриває начальнику колонії Громову таємницю про те, що він продав дитину Лялі іншій жінці. Ляля вирушає на пошуки свого малюка.

Читати більше

Фотографії

Популярні серіали і шоу

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь