Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

Т/с "Всупереч долі"

НД 23:00

Інше
Відео
Новини
Про проект

Катя допомагає своїм батькам, власникам кондитерської. Вона мила і добра дівчина. До пори до часу не знає, що таке печаль. Навчається у свого батька Івана Петровича, знатного кондитера..., мистецтву пекти торти, зустрічається зі славним хлопцем Сергієм, радіє. Але майже одночасно на їхню родину обрушується кілька бід. Багата корпорація на чолі з Романом Михайловичем Аллексевим намітила мікрорайон, де знаходиться їх кондитерська, під знесення. Але що ще страшніше, її батька збиває машина. Іван Петрович потрапляє в лікарню у вкрай важкому стані.


Збив його ніхто інший, як Павло Алексєєв, син Романа Михайловича і його права рука в корпорації. Після смерті коханої дружини Галини при пологах він зовсім втратив голову від горя, напився, скоїв наїзд і втік з місця злочину. Через кілька днів він приходить із зізнанням. Але оскільки Іван Петрович пішов на поправку і ніяких інших обтяжливих доказів слідство не представило, Павла виправдовують. Але Денис, молодший брат Павла, не хоче миритися з роллю другого сина в сім'ї. І після смерті Романа Алексєєва доносить на брата. Під'юджує його мати Алла, яка після одруження Романа з молоденькою, прокляла весь рід Алексєєвих. Від неї Денис дізнається, що Роман не його батько, а Павло не її син. Від неї Денис дізнається, що Роман не його батько, а Павло не її син. І Павло, строго кажучи, йому навіть не брат.
 
Павло зізнається, що був п'яний під час наїзду. Він втомився від брехні та інтриг в сім'ї. І хоче спокутувати свою провину. Катя, з якою Павло дуже зблизився за час відвідин збитого ним Івана Петровича, прощає його і обіцяє чекати.

Читати більше

Популярні серіали і шоу

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь