Онлайн

Т/с «У полоні минулого»

ПН-ЧТ 21:00

Інше
Відео
Новини
Про проект

Колись талановитий хірург, а тепер патологоанатом Віра живе однією роботою і турботами родичів, які часто потребують її допомоги. Після сумного досвіду романтичних відносин вона повертається в рідне містечко, сподіваючись зрозуміти, як жити далі. Але раптово Віра з'ясовує, що її молодшого брата звинувачують в убивстві, яке, за його словами, він не скоював.

Віра вирішує допомогти дорогим їй людям і своїми силами знайти справжнього винуватця злочину. Ситуація ускладнюється тим, що розслідування доручають Федору, до якого Віра раніше відчувала ніжні почуття. Чим ближче героїня виявляється до правди, тим більше дивних, страшних речей починають відбуватися з її близькими, про темне минуле яких вона навіть не підозрює.

Україна, 2021

Режисер: Олександр Мохов

У ролях: Аліна Гросу, Світлана Смирнова-Марцинкевич, Інга Оболдіна, Петар Зекавіца, Кирило Кузнєцов, Христина Ісайкіна, Степан Лапін, Катерина Володимирівна, Інна Коляда, Дмитро Блажко, Ірина Мохова, Ксенія Нікішина

Читати більше

Популярні серіали і шоу

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь