Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

Т/с «Втрачені спогади»

ВТ 23:10

Інше
Відео
Новини
Про проект

Україна, 2019

Режисер: Роман Барабаш

У головних ролях: Катерина Астахова, Антон Денисенко, Дмитро Саранську

Щаслива дружина втрачає коханого чоловіка Григорія, а в день його похорону – ще й пам'ять. Вона перетворилася в психічно неврівноважену особу, та ще й яку підозрюють у вбивстві. Через кілька місяців після трагічних подій Людмила дізнається «радісну» новину – вона чекає дитину. Результат тесту ДНК плоду показав, що батько – Григорій. Термін вагітності доводить неможливість такого факту – чоловік в той момент вже був мертвий. У це можна повірити?

Справитися поодинці з такою лавиною негативних подій тендітній жінці не під силу. Чоловік не просто загинув, він залишив величезні борги, і розлючені кредитори буквально з усіх боків вимагають від Людмили повернення великих сум грошей. У найвідповідальніший момент на її шляху виникає неабиякий учитель Володимир. Він буквально вихоплює її, збожеволілу від горя, з-під коліс авто, що мчиться трасою. З цього моменту вони удвох будуть намагатися розплутати клубок хитросплетінь, який завів головну героїню в таку ситуацію.

Читати більше
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь