Онлайн

Т/с "Топтун"

ПН-ЧТ 17:00

Інше
Відео
Новини
Про проект

У центрі сюжету – непрості стосунки детектива Василя Топтенка та його дружини Марини, які працюють в одному відділі. Разом вони розбираються в безлічі кримінальних справ. Ситуацію ускладнює ще й те, що Марина стала безпосереднім керівником Василя.

Герої серіалу опиняться в центрі непередбачених подій, тому Василю Топтенку та його колегам доведеться розслідувати складні ситуації, які не залишать байдужими глядача каналу «Україна».

Серед сильних і сміливих героїв в серіалі з'явиться ще один несподіваний і до того ж кошлатий персонаж з серіальною кличкою Морда.

У фільмі знімалися Михайло Кукуюк, Олександра Польгуй, Руслан Коваль, Ганна Іванова, Катерина Гулякова, В'ячеслав Вєтковський, Сергій Комаровський, Сергій Дзялик, Любомир Валівоць, Сергій Сміян.

Режисери – Валерій Рожко, Тарас Рибальченко, Сергій Толкушкін. Оператори-постановники – Станіслав Власенко, Костянтин Гомон. Продюсери – Вікторія Корогод, Наталя Стрибук, Олег Рогожа, Армен Тер-Аванесов.

Читати більше

Популярні серіали і шоу

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь