Онлайн

Т/с "Таємне кохання. Повернення"

ПН, СР 21:00, ЧТ 20:00

Інше
Відео
Новини
Про проект

Зараз, здавалося б, все налагодилося. Люба нарешті щаслива – вона виходить заміж за Кирила, який обіцяє їй, що їхнє життя буде таким же прекрасним, як це весілля. Але свято завершується повідомленням про замінування, а союз Люби і Кирила піддається серйозним випробуванням. З ув’язнення виходить Юрій, а в будинку Люби з'являється Ірина, як дві краплі води схожа на загиблу жінку, яку колись кохав Кирило. І кожен з цих людей веде свою приховану гру. Життя Люби щоразу наражається на смертельну небезпеку, але ворог, який стоїть за цими подіями, підступний.

Крім улюблених акторів з першого сезону, серед яких також будуть Антон Денисенко, Павло Попов, Микола Боклан, Ірина Мельник, Ольга Морозова, глядачі також познайомляться з абсолютно новими персонажами. Один з них – харизматичний і мужній бізнесмен Максим у виконанні улюбленця жінок Андрія Чернишова. Він спробує завоювати серце головної героїні. Та чи такий простий його герой, яким здається на перший погляд?

Також у картині знялися Еммануїл Віторган, Валерій Легін, Софія Письман, Шорена Шонія, Лілія Нагорна, Катерина Качан, Кіра Подольська, Дем'ян Шиян, Софія Котлярова й інші актори.

Читати більше

Популярні серіали і шоу

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь