Онлайн

Т/с «Суддя»

18 листопада о 21:00

Інше
Відео
Новини
Про проект

Україна, 2019

Режисер: Антон Щербаков

В ролях: Олександр Константинов, Микола Боклан, Сергій Басок, Роза Хайрулліна, Ірина Веренич-Островська, В'ячеслав Гіндін, Данило Бєлих, Володимир Ращук, Сергій Деньга, Галина Корнєєва, Віктор Жданов.

У центрі історії – загадковий Суддя, який здатен вирішити будь-яке питання. Якщо він візьметься за справу, то винуватця не тільки знайдуть, але й покарають, причому часто досить жорстоко – не згідно з законом, а згідно з принципом «око за око, зуб за зуб». Але хто ж такий цей суддя – не знає ніхто.

Капітан поліції Денис Чернишов вважає справою честі знайти Суддю. Як би той не діяв, за законами справедливості, за законами держави, він – злочинець, який займається самосудом і вважає себе мало не Богом.

Хоче знайти Суддю і кохана Дениса, журналістка-початківець Ірина, аби написати про все книгу. Та проти її затії виступають і Денис, і батьки дівчини. Пошук Судді – справа непроста. Той не залишає на місці своїх злочинів жодної зачіпки для розслідування. Однак ніхто навіть не підозрює, що таємничий Суддя знаходиться поруч.

Читати більше

Популярні серіали і шоу

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь