Онлайн

Т/с "Справа тих, хто потопає"

ПН-ЧТ 21:00

Інше
Відео
Новини
Про проект

Невелике містечко Нові Плавні через аномальні по силі і тривалості зливи знаходиться під загрозою повного затоплення. Ситуацію посилює тривалий ремонт греблі місцевої ГЕС і переповнені склади фабрики мінеральних добрив, з яких не встигли вивезти небезпечні хімікати. Городяни за звичкою сподіваються, що їхні проблеми вирішить хтось «зверху» - чи то мер щось придумає, чи то допомогу з області надішлють. Але обставини складаються так, що сподіватися можна тільки на себе: порятунок потопаючих - справа рук самих потопаючих. В епіцентрі подій опиняється молода місцева вчителька Марина Коновалюк і присланий з області поліцейський Олексій Терещенко. Обидва - «потопають» подвійно: Льоша зробив серйозний службовий проступок і був засланий за це в провінцію. А Марина повірила в щирість одруженого чоловіка і вляпалася в грандіозний скандал, та ще й виявилася підозрюваною у вбивстві суперниці... Від того, чи зможуть Марина і Льоша виплисти з власних колотнеч і об'єднати навколо себе жителів Нових Плавнів, залежить не тільки їх особисте майбутнє, але і порятунок всього міста.

Україна, 2021

Режисер: Антон Азаров

У ролях: Петро Риков, Олена Шилова, Сергій Дзялік, Олександр Крижановський, Фатіма Горбенко, Інга Нагорна, Костянтин Корецький, Марк Дробот

Читати більше

Популярні серіали і шоу

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь