Онлайн

Т/с "Сонячний листопад"

Інше
Відео
Новини
Про проект

Мелодрама

Україна, 2019

Режисер: Олександр Ітигілов

У ролях: Ірина Гришак, Кирило Дицевіч, Анна Гуляєва, Марина Митрофанова, Дмитро Белякін, Ірина Мельник, Сергій Фролов, Олена Хохлаткіна, Данило Мірешкін, Олена Яблучна, Сергій Дзялік, Оксана Архангельська, Федір Гуринець

Головні герої картини – брат і сестра Ніна і Кирило Петровські з благополучної забезпеченої сім'ї, в якій панують любов і взаєморозуміння. Молоді люди дуже близькі, їхні відносини наповнені ніжністю і гумором. Кирило – кращий учень гімназії, він добре малює, популярний серед однолітків і особливо серед одноліток. Ніні ж не вистачає зірок з неба – вона старанна учениця, добра, мила, чарівна, але і тільки. 

На очах у глядачів головна героїня з невпевненою в собі, пасивної і не дуже щасливої ​​дівчинки перетвориться в сильну діяльну особистість, енергія якої об'єднує і примиряє абсолютно різних людей. Пройшовши через серйозні випробування, втративши і знову здобувши кохання свого життя, перемігши страшну хворобу, Ніна стає джерелом надії і світла не тільки для своєї родини і друзів, а й для всіх тих, хто потребує її допомоги і підтримки.

Читати більше

Популярні серіали і шоу

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь