Онлайн

Т/с "Слабка ланка"

СБ 11:10

Інше
Відео
Новини
Про проект

Людмила і Віктор Купріянови були зразково-показовою сім'єю. Але одного ранку Людмила, цілує чоловіка і йде на роботу, а вдень їй повідомляють, що Віктор наклав на себе руки. У передсмертній записці він називає її дивним ім'ям Гаруда і звинувачує в своїй смерті.

Людмила в жаху, цього просто не може бути. Але тепер це її дійсність. Друзі, які оточують Людмилу, намагаються її втішити, заспокоїти, підтримати. Однак поступово Людмила розуміє, що серед друзів хтось є ворогом. Хтось близький, погрожував Віктору, змусивши його стрибнути з моста в бурхливу річку, знаючи, що Віктор не вміє плавати. Хтось дуже близький тепер прагне знищити і саму Людмилу, і їхню дочку. Їй потрібно терміново у всьому разібратися: вирахувати, хто в її оточенні є слабкою ланкою, на яку натякав Віктор, з'ясувати, чому Віктор назвав її ім'ям індійського бога Гаруда і точно визначити хто її смертельний ворог - інакше їй не вижити. Довіряти вона не може нікому: ні подругам, ні друзям родини, ні колегам.

Україна, 2 021

Режисери: Сергій Щербин, Денис Тарасов, Олександр Пархоменко

У ролях: Юлія Кокрятская, Євгенія Осипова, Роман Полянський, Євген Воловенко, Тетяна Лютаєва, Олександр Наумов.

Читати більше

Популярні серіали і шоу

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь