Онлайн

Т/с "Сім'я і трохи справедливості"

ПТ 14:40

Інше
Відео
Новини
Про проект

Відома журналістка Марина Ніколаєва, на похоронах зіркового батька-генерала, дізнається правду, до якої зовсім не була готова - її удочерили. Всі навколо, включаючи жениха Марини, Артема, твердять, що вона стала жертвою безглуздого розіграшу. Але Марина не звикла покладатися на домисли - вирішує, у що б то не стало, з'ясувати правду про своє істинне походження. Приїхавши за адресою з записки з фатальною новиною, Марина виявляється на місці злочину - чоловік, який відкрив їй правду, застрелений в упор. Марину заарештовують, тепер вона єдина підозрювана, а слідчий, який веде цю справу, давній знайомий Марини, якому вона неабияк зіпсувала життя. Належність до сім'ї генерала робить свою справу і Марину швидко відпускають. А слідчий Волчок, досвідчений і не по роках розумний чоловік, перейнявшись історією Марини, приймається допомагати їй крок за кроком підбиратися до відповіді на її головне питання - «Хто вона, і що сталося з її справжньою родиною?».

Україна, 2021

Режисер: Петро Стьопін

В ролях: Зоряна Марченко, Роман Полянський, Володимир Стержаков, Андрій Клименко, Сергій Деньга, Анжеліка Гирич, Федір Гуринець, Сергій Дзялік, Валентин Томусяк, Олександр Рудько, Олександр Ганноченко, В'ячеслав Гиндин.

Читати більше

Популярні серіали і шоу

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь