Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

Т/с «Сім'я на рік»

СР-ЧТ 00:10

Інше
Відео
Новини
Про проект

Україна, 2019

Режисер: Андрій Сілкін

У головних ролях: Любава Грішнова, Кирило Жандаров, Олександр Безверхий, Олексій Нагрудний, Віталіна Біблів, Слава Красовська, Ольга Радчук, Станіслав Боклан, Олександр Ярема, Алла Масленнікова, Ігор Портянко.

У центрі сюжету – успішна HR-менеджер Марина. Вона давно розчарувалася в чоловіках, але всі її думки зайняті питанням, як стати матір'ю для славного хлопчика Дениса. Вона збирає необхідні документи і довідки, але через старий конфлікт з однокласницею Світланою, яка тепер працює в соціальній службі, їй відмовляють в усиновленні Дениса під приводом того, що Марина не заміжня.

Жінка згадує, що недавно проводила співбесіду з чарівним і добрим Сергієм, який через своє несерйозне ставлення до життя втратив роботу. Тоді вона відмовила чоловікові у працевлаштуванні, але тепер пропонує йому за гроші укласти фіктивний шлюб, щоб вона могла усиновити Дениса. Однак з'ясовується, що вони цілий рік будуть перебувати під контролем соціальної служби, а соцробітниця Світлана шукає будь-який привід, щоб вивести новоспечене подружжя на чисту воду.

Читати більше

Популярні серіали і шоу

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь