Онлайн

Т/с "Сімейний портрет"

ПТ 14:40

Інше
Відео
Новини
Про проект

Рідні брати Артем і Федір Биков обрали різні життєві шляхи. Артем зробив кар'єру в столиці, ставши правою рукою великого бізнесмена Степана Крилова. Федір залишився в рідному місті і скромно працював з батьком в місцевому автосервісі. Брати знали: що б не трапилося, вони можуть прийти до рідної домівки і тут знайти допомогу і розраду. Одного разу з батьком братів трапляється нещастя. Федір просить допомоги у більш успішного Артема. Артем пропонує братові заробити: викрасти онуку свого боса Крилова і отримати за неї викуп. План дає збій, змінивши долі багатьох людей. З цього моменту братів пов'язує кримінальна таємниця. Через сімнадцять років, протягом яких брати не бачилися, все таємне стає явним. Артем і Федір зустрічаються в рідному домі - кожен зі своєю правдою і своїм болем. Тут і відбувається розв'язка історії, яка знову змінить долі багатьох людей.

Україна, 2020

Режисер: Микола Михайлов

У ролях: Артур Логай, Петро Риков, Анастасія Іванова, Дар'я Легейда, Олександр Крижанівський, Лариса Руснак, Юрій Гребельник, Георгій Хостікоєв, Наталія Васько, Поліна Носихіна, Анна Іванова

Читати більше

Популярні серіали і шоу

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь