Онлайн

Т/с "Сашка"

НД 17:00

Інше
Відео
Новини
Про проект

Мілена і Стас щасливі в шлюбі, обидва - реалізувалися як професіонали. У Стаса, відомого пластичного хірурга - своя клініка. Мілена - талановитий педагог і ось-ось стане вчителем року. Кар'єра обох на піку, залишилося вирішити тільки одну проблему - народити дитину, чого пара дуже бажає.

У паралельному світі живе 12-річна Сашка. Сирота, яку виростили цигани і яка на спір може підрізати гаманець. Життя в інтернаті обтяжує її і Сашка періодично збігає до циган, які замінили їй родину. Звичайно, вона засвоїла уроки сирітського життя і цілком вміє і постояти за себе, і збрехати.

Два світи - Мілени зі Стасом і Сашки, які здаються непересічними, підірвав один телефонний дзвінок. Сашка виявилася позашлюбною дитиною Стаса.

Переживши шок, Мілена і Стас вирішують забрати Сашку до себе. Це, як виявляється, може допомогти кар'єрі. Але у Сашки, яка не може пробачити Стасу, що він кинув її з мамою, а головне у циганського барона, якого вона вважає справжнім батьком, теж є цілком меркантильні і небезпечні плани.

Чи зможе Сашка зрозуміти, що барон їй не друг і єдина людина, яка може врятувати її, це саме Мілена?

Україна, 2021

Режисер: Сергій Крутін

У ролях: Лянка Гриу, Артем Карасьов, Єва Шевченко-Головко, Олександр Печериця, Поліна Василина, Ігор Крикунов, Леся Островська, Тамара Морозова.

Читати більше

Популярні серіали і шоу

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь