Онлайн

Т/с "Сага"

Інше
Відео
Новини
Про проект

Більше новин

Історія родини Козаків починається перед Першою світовою війною. Протягом століття Козаки, разом з країною, переживають всі біди і випробування, що випадають на долю України, проходять через війни, голодомор, зміну політичних курсів... Вижити в цьому вирі допомагає міцний фундамент, на якому сім'я тримається всі ці роки: «що б не відбувалося навколо, ми - родина». Нерідко ця основа «сімейного кодексу» піддається випробуванням. Суперництво в коханні, різниця в світоглядах, маленькі і великі сутички - всього цього не вдається уникнути Козакам, так само, як і мільйонам інших українських сімей... Що чекає Козаків в майбутньому? Чи зможуть вони зберегти свій унікальний світ, в якому є місце для всього - сміху, сліз, самопожертви, зради і великої любові, яка вже століття оберігає і згуртовує цю сім'ю?

Україна, 2020

Режисер: Дмитро Лактіонов

У ролях: Ада Роговцева, Лілія Цвелікова, Григорій Бакланов, Наталія Денисенко, Дар'я Плахтій, Олександра Люта, Ігор Пазич, Яків Кучеревський, Микола Боклан, Аліна Коваленко, Юрій Дяк, Олександр Соколов та ін.

Читати більше

Популярні серіали і шоу

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь