Онлайн

Т/с "Референт"

Інше
Відео
Новини
Про проект

Україна, 2019

Режисер: Павло Тупик

У ролях: Олена Шилова, Олексій Зубков, Дмитро Сова, Алла Масленникова, Людмила Смородина, Марк Терещенко, Мирослава Филлипович

Дізнавшись про зраду чоловіка, Марина вирішує почати нове життя. Але як і де? Квартира, в якій вони з Андрієм і їхнім сином Глібом провели найкращі роки, належить свекрусі Олені Костянтинівні, яку невістку ненавидить. Та й на що їм з сином жити? У свої двадцять сім Марина досконало освоїла лише професію берегині домашнього вогнища. А свекруха підмовляє Андрію позбавити Марину її головної життєвої цінності – сина. Щоб знайти віру в себе і отримати матеріальні підстави для опіки над Глібом Марина влаштовується на роботу в будівельну компанію під керівництвом Артема Короля. І несподівано виявляється цінним співробітником. Мріючи про власний будинок, в якому господинею буде вона сама, а не уїдлива свекруха, Марина поступово зрозуміла багато деталей будівельної премудрості. А Артем Король звик всі етапи роботи контролювати особисто. І розуміння Марини про те, яким чином повинен бути влаштований дійсно затишний будинок імпонує Артему. У той момент, коли Артем пропонує Марині пільгові умови для покупки власних апартаментів, з ним трапляється біда: в результаті вибуху газу Артем втрачає зір. І його формальна дружина, з якою він давно не живе разом, намагається схилити Артема до самогубства. А нечистий на руку партнер відрубати бізнес. Але для того і існують друзі, щоб допомагати у важку хвилину. І хто кому допомагає більше: Марина Артему або навпаки? Але які можуть бути рахунки між справжніми друзями?

Читати більше

Популярні серіали і шоу

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь