Онлайн

Т/с «Розмінна монета»

Інше
Відео
Новини
Про проект

Україна, 2020

Режисер: Матов Дмитро

В ролях: Шпак Віра, Васильєв Віктор, Рябошапка Марія, Наумов Олександр, Гіндин В'ячеслав, Юхновець Євген та інші.

В лікарню пішки прийшла Емма. Важкі пологи. Народився син, але у матері важкі ускладнення.

Емма між життям і смертю, визнається медсестрі Валентині, що батько дитини - Єгор - син кримінального авторитета на прізвисько «Дід». Прийшовши до тями Емма збігає з лікарні, щоб повідомити Єгору про народження сина. У момент зустрічі їх машину підривають. Валентина самотня, до того ж, не може мати дітей. Вона прив'язується до малюка і вирішує її усиновити. Головлікар пропонує оформити документи, ніби це Валентина сама народила - щоб не мучитися з оформленням усиновлення. Валентина забирає дитину додому...

У «Діда» немає інших спадкоємців. Хтось доніс йому про незаконнонародженого онука. Дід відправляє людей на його пошуки. Валентина з маленьким сином живуть звичайним життям. Але тут з'являється Елла (близнючка Емми). Каже, що вона Емма - мати дитини, вона «не вмерла», і хоче забрати свого сина! Насправді вона аферистка, і дитина їй потрібен щоб отримати гроші Діда...Валентина відчуває підступ і не погоджується віддати дитину. Тоді Елла обманом забирає малюка і пише заяву в поліцію про те, що Валентина вкрала її дитини.

Валентина не може нічого довести, всі документи згоріли. Вона продає квартиру і наймає приватного детектива. Але не послухавши його інструкцій, потрапляє до в'язниці. Дід визнає Еллу і онука.

Через кілька років, втікши з в'язниці, Валентина продовжує боротьбу за сина. Зрештою Елла отримує по заслугах, а Валентина переселяється в розкішний будинок Діда до улюбленого сина.

Читати більше

Популярні серіали і шоу

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь