Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

Т/с "Майже вся правда"

ПТ 14:20

Інше
Відео
Новини
Про проект

Анна Сотникова - відомий адвокат з розлучень, який виступає виключно на стороні жінок. Це рішення вона прийняла після власного важкого розлучення через зраду чоловіка Олега - також відомого адвоката. Олег не хотів відпускати Анну, але, коли це все ж сталося - залишив її без засобів до існування і ледь не відібрав їх єдину маленьку дочку Женю. З того часу пройшло багато років, Женя зросла, а Анна не тільки встала на ноги, але і заслужила репутацію супер-профі, викривши махінації десятків чоловіків, які намагалися під час розлучення обібрати своїх дружин.

Але раптом усе валиться - відбувається низка подій, яка повністю змінює життя Анни. Спочатку вона дізнається, що її дочка зустрічається з Романом - хлопцем, якого Анна в юності кинула заради Олега. Більш того, Роман навіть не приховує, що просто використовує Женю, щоб досадити Ганні за старі образи ...

Читати більше

Популярні серіали і шоу

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь