Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

Т/с "Помилковий лист"

СБ 00:15

Інше
Відео
Новини
Про проект

2018 Україна

Режисер: Ігор Забара

В ролях: Єлизавета Фалей, Дар'я Трегубова, Олександр Ведменський, Ольга Сумська, Євгенія Мякенька, Михайло Досенко, Сергій Шляхтюк, Микола Бутковський, Аліція Омельчук, Ольга Морозова, Ольга Мороз, Олена Хижна, Сергій Дзялик, Лев Сомов

Головна героїня фільму Аня працює архітектором у великій компанії, мріючи обійняти посаду старшого архітектора. Та на шляху до підвищення стоїть сувора і прискіплива начальниця Світлана: та завалює презентацію проекту, який Аня готувала для керівництва. Дівчина розуміє, що з такою начальницею їй буде непросто. Світлана готується до весілля, і Аня сподівається, що, можливо, ця подія відволіче начальницю від роботи і вічних причіпок.

Але в особистому житті Ані теж очікуються зміни: її роман, який нещодавно закрутився, розривається, коли вона бачить свого хлопця з іншою. Подруга Ані підбиває її написати викривальний лист невірному хлопцеві й виговоритися. Склавши послання, дівчата відправляють його електронною поштою, але допускають в адресі помилку. І викривальний лист приходить до зовсім незнайомої для Ані людини – молодого композитора на ім'я Павло, який за іронією долі виявляється нареченим її начальниці Свєти.

Читати більше

Популярні серіали і шоу

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь