Онлайн

Т/с "Помилки молодості"

ЧТ 09:00

Інше
Відео
Новини
Про проект

Дві дівчинки з дитбудинку, дві кращі подруги – Ніна та Ірина – сильно посварилися, коли були зовсім ще молодими. Андрій, в якого була закохана Ірина, зрадив її з Ніною. Не тямлячи себе від люті і образи, Ірина порушила закон і була засуджена. І навіть там не змогла пробачити подрузі зраду. І Андрія не пробачила. Ірина до цього часу була вже вагітна, але повідомити про це Ніні вона не встигла.

Подруги розійшлися, не думаючи, що через багато років доля зведе їх знову. Андрій зник, як у воду канув. Ірина відмовилася від дочки, яку народила на зоні, і так вийшло, що Ніна удочерила дівчинку, не знаючи, хто її мати. І виростила її.

Пройшли роки, і Ірина знову з’явилася в житті Ніни. Ніхто не знав про те, що насправді відбулося двадцять років тому – ні Ніна, ні Ірина, ні Андрій, який, як виявилося, виїхав за океан і тепер став розшукувати Ірину. Точніше – свою доньку. У нього були серйозні причини згадати події двадцятирічної давності.

Іноді помилки молодості змушують переглянути все твоє життя.

Автор сценарію: Кубаєв Рауф
Режисер-постановник: Щербин Сергій

В ролях:
Міклош Анна, Зубков Олексій, Серебреннікова Євгенія, Лаптєва Варвара, Кучера Оскар, Васильєв Роман, Пашков Олександр, Рубашкін Ігор, Щокін Станіслав, Смолка Олексій, Расстальная Анна та інші.

Читати більше

Популярні серіали і шоу

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь