Онлайн

Т/с «Опікун»

Інше
Відео
Новини
Про проект

Україна, 2019
Режисер: Сергій Борчуков
У ролях: Олексій Морозов, Ольга Арнтгольц, Максим Костюнін, Дар'я Трегубова, Артем Позняк, Ірина Авдєєнко, Світлана Зельбет, Маргарита Лапіна

Провідний спеціаліст приватної стоматологічної клініки Олексій Фролов – закінчений холостяк, жодна жінка в його житті надовго не затримується. Одного разу, повертаючись з роботи додому, він випадково збиває на дорозі відому телеведучу і улюбленицю глядачів Анну Міхєєву.

Жінка перебуває в лікарні у комі і невідомо, чи залишиться живою. І хоча Фролов не винен, все його життя перетворюється в кошмар – журналісти знімають викривальні репортажі, колеги по роботі засуджують.

На одну з передач, присвячену трагедії, призводять сина Анни Дімку. Хлопчика були змушені помістити в дитячий будинок, адже не знайшлося нікого, хто б зміг взяти його в сім'ю, поки мама в лікарні. Фролов обіцяє допомагати Дмитру і тримає слово – вже на наступний день відкриває на його ім'я рахунок, а через деякий час приймає непросте для себе рішення – стати опікуном хлопчика. Поява в його холостяцькому барлозі Дімки руйнує звичний уклад життя Фролова, зате з боку його вчинок виглядає благородно. Але як вибудувати щирі відносини, якщо дитина звинувачує тебе в тому, що трапилося з мамою? І як потім, ставши йому другом і опорою, віддати хлопчика батькові, якому той зовсім не потрібен?

Читати більше

Популярні серіали і шоу

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь