Онлайн

Т/с "Непрекрасна леді"

5 березня 14:45

Інше
Відео
Новини
Про проект

Вісім років тому батьки Анфіси зникли за дивних обставин. Тіла їх так і не знайшли. Але Анфіса з дитинства була впевнена: батьки не могли зникнути , їх убили. З віком вона знаходила все більше підтверджень цього. І вона здогадується, кому було вигідно відправити її в дитячий будинок, а самому розбагатіти за рахунок смерті її батьків.

Тому після випуску з інтернату в плани Анфіси не входить навчання-робота-вибитися-в-люди. Доросла дівчина готує план помсти. І після першої спроби, яка закінчується провалом, вона розуміє - перемогти дракона можна тільки хитрістю. Для цього Анфісі належить стати іншою людиною і зробити все можливе, щоб самій не стати жертвою і не закохатися у ворога.

Україна, 2020
Режисер: Олексій Гусєв
В ролях: Клавдія Дрозд, Олександр Кобзар, Маргарита Крупина-Биньковська, Артур Логай, Артем Алексєєв, Анастасія Буніна, Тамара Антропова, Анастасія Дем'яненко, Василь Звєрєв, Ольга Гараева, Ірина Волошина.

Читати більше

Популярні серіали і шоу

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь