Онлайн

Т/с «Спадкоємці»

2 грудня о 21:00

Інше
Відео
Новини
Про проект

Більше новин

Україна, 2019

Режисер: Дмитро Матов

У головних ролях: Наталя Доля, Едуард Флеров, Влад Нікітюк, Анастасія Іванова, Катерина Варченко, Сергій Дзялик, Валентин Томусяк, Сергій Фролов, Світлана Зельбет, Катя Тишкевич, Яша Кучеревський, Дмитро Гаврилов, Слава Красовська, Володимир Гладкий.

У центрі сюжету – сімейство глави «курячої імперії» Миколи Орлова. Грандіозне святкування ювілею Орлова, на яке один його юності Володимир Сухов приїхав з дочкою Сонею, закінчується «сюрпризом» – спробою вбивства іменинника. Під підозру потрапляють всі члени величезної сім'ї Орлових, майстерно ховають за фасадом благополуччя взаємну неприязнь і бажання отримати гроші Миколи.

Дивом виживши, Орлов виявляє, що вже не контролює ні бізнес, ні близьких, і ставить за мету розкрити цей «змова», однак у Сухова, якого він обирає правою рукою в цьому розслідуванні, є і свої, таємні мотиви увійти в довіру до Миколи. У той же час, Соні належить дізнатися, що насправді ховається за картиною «багатою і красивою» життя Орлових ...

Читати більше

Популярні серіали і шоу

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь