Онлайн

Т/с "Спадкоємиця мимоволі"

ПТ 10:15

Інше
Відео
Новини
Про проект

Україна, 2018

Режисер: Тарас Дудар

В ролях: Анастасія Іванова, Владислав Никитюк, Олександр Крижанговський, Ксенія Мішина і ін.

Життя Софії проходить між лекціями, підробітком в етнографічному парку аніматором, допомогою прийомній мамі в заміському мотелі. Все, про що мріє дівчина, це накопичити грошей і полетіти в Туреччину на розкопки з молодим професором, в якого вона таємно закохана. Софія впевнена, що саме там Ігор Святославович, нарешті, перестане ставитися до неї, як до простої студентки і це, звичайно ж, покладе початок їх довгого і щасливого сімейного життя.

Але одного разу звичне життя дівчини дуже змінюється. Олігарх і меценат Короленко оголошує всім, що саме вона стане спадкоємицею і управляє його великого бізнесу. Засмучений онук Короленко Ярослав намагається протистояти цим подіям, але спроби розібратися в складній грі діда приводять його до невтішних висновків. Наречена Ярослава і дочка партнера Короленка Олександра - дівчина розумна і цілеспрямована, до шлюбу ставиться прагматично, адже раніше її велика любов з професором Данилевським була зруйнована через зради молодого вченого. Олександра насторожено зустріне нову спадкоємицю, але незабаром дізнається про хитрі махінації олігарха, а також про те, що зрада її колишнього коханого була сфабрикована за наказом Юрія Короленка. Наївна Софія дізнається, що вона всього лише пішак у чужій грі і той, в особі кого вона бачила свого благодійника, злодій і шахрай, який вирішив за допомогою спадкоємиці врятувати свою збанкрутілу компанію. Адже прадід дівчмнм залишив великий внесок в швейцарському банку і сьогодні отримати цей капітал може тільки Софія.

Таємниця смерті батька Софії Київської не стала великим викриттям Короленка, який рятуючи власного сина, сховав у в'язницю Романа Ізяславського.

Для того, щоб вижити в світі повному заздрості і інтриг, Софії доведеться не тільки швидко подорослішати і навчитися розбиратися в людях, а й, звичайно, зустріти свою справжню любов, хоч і рідного онука свого ворога.

Читати більше

Популярні серіали і шоу

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь