Онлайн

Т/с "Наша лікарка"

ВТ 23:20

Інше
Відео
Новини
Про проект

Україна,2020

Режисер: Микола Михайлов

В ролях: Анна Тараторкіна, Юрій Гребельник, Дар'я Трегубова, Дмитро Пчєла, Ксенія Миколаєва, Олена Колесніченко, Анатолій Зіновенко, Данила Дунаєв, Ірина Рождєственська, Артур Логай, Дар'я Рибак, Маргарита Крупіна-Биньковська, Ірина Белікова, Ян Дудченко, Олена Тополь, Олексій Тритенко, Олеся Островська, Микита Шелеп, Анна Іванова, Федір Година

Марія Лукаш, дочка професора медицини, талановитий кардіохірург, проводить невдалу операцію 9-річній Майї Громовий. Дівчинка впадає в кому, а Марію усувають від операцій і від участі в реабілітації Майї. Стараннями Поліни Маєвської, заповзятливої ​​нареченої професора Лукаша, Марія свариться з батьком і звільняється з його клініки. Щоб потім влаштуватися в звичайну дитячу поліклініку дільничним лікарем. Марії, яку юні пацієнти з симпатією називають «Наша лікар», належить допомогти багатьом людям, розібратися в причинах невдалої операції, пережити розчарування в близькій людині і знайти своє особисте щастя.

Читати більше

Популярні серіали і шоу

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь