Онлайн

Т/с «Порушуючи правила»

СБ 10:40

Інше
Відео
Новини
Про проект

Україна, 2019

Режисер: Роман Барабаш

У ролях: Олена Шилова, Кирило Рубцов, Аполлінарія Василина, Владислав Мамчур, Костянтин Жовтневий, Софія Письман

Марина і Роман Казанцеві приїжджають в столицю в пошуках кращого життя. І поки Роман валяється на дивані в очікуванні перспективного місця, Марина крутиться, як може: працює офіціанткою, вигулює чужих собак.

Нарешті Роману пропонують посаду, відповідальну, яка навіть перевершує його запити - посаду провідного інженера кошторисного відділу у великій архітектурної компанії Антона Варягіна. З правом підпису. Роман не здогадується, що найняв його Барановський, права рука Варягіна, який переслідує тільки одну мету - використовувати Казанцева в своїх фінансових махінаціях.

Коли Роман потрапляє до в'язниці, Марина розуміє, що витягнути звідти можна тільки порушивши всі правила. Вона робить собі несправжні документами і влаштовується в компанію Варягіна під ім'ям Жанни. Марина має намір вивести Барановського на чисту воду і довести, що він підставив Романа. При виконанні цього небезпечного плану, вона знайомиться з самим Антоном Варягіним. І розуміє, що він абсолютно не в курсі маніпуляцій Барановського. А ще Марина розуміє, що відчуває до цієї порядної і благородної людини почуття, які відрізняються від професійних. І вони взаємні. Несподівано Марина отримує «удар в спину» - Роман, «за порадою» Барановського, свідчить, що нібито Марина була організатором його фінансових афер. Антон Варягін вражений обманом коханої жінки. Тепер Марині необхідно не тільки виправдатися в очах Антона, але і захистити його. Адже кінцевою метою Барановського бізнес Антона. Як це зробити, перебуваючи в тюрмі? Але Марина не з тих, хто здається. І вона готова боротися до кінця, навіть порушуючи правила.

Читати більше

Популярні серіали і шоу

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь