Онлайн

Х/ф "Материнське серце"

ПТ 14:35

Інше
Відео
Новини
Про проект

1985 рік. Старший лейтенант Григорій Вершинін, пожежний, важко переживає розрив з уже колишньою нареченою Вікою, лікарем, яка кинула Григорія заради Самойлова, головлікаря лікарні. Але одного разу все змінюється - під час пожежі в будівлі дитячої бібліотеки ледь не гине одна зі співробітниць, Ольга. З вогню Ольгу рятує Григорій. Вони закохуються одне в одного, одружуються.

Через дев'ять місяців Ольга народжує двійню, двох здорових хлопчиків. Однак в ту ж ніч на шляху Ольги і Григорія виникає Віка, яка тепер завідує цим пологовим будинком. Їй необхідно зробити дуже складний вибір - годину назад дочка першого секретаря обкому Ірина народила в її пологовому будинку дуже слабкого малюка, врятувати дитину не вдалося, але про це ніхто поки не знає. Якщо Віка до ранку не знайде Ірині іншої дитини, її кар'єра буде зруйнована. Після болісного роздуму Віка опиняється біля кімнати новонароджених, де лежить двійня Вершиніна...

Україна, 2021

Режисер: Павло Тупик

У ролях: Ірина Таранник, Інна Мірошниченко, Олексій Яровенко, Олександр Нікітін, Яна Коверник, Наталя Доля, Віталій Кудрявцев.

Читати більше

Популярні серіали і шоу

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь