Онлайн

Т/с "Люся Інтерн"

ПН-ПТ 18:00

Інше
Відео
Новини
Про проект

Більше новин

Серіал «Люся Інтерн» – це історія Людмили Жук, яка після 30 років подружнього життя залишилась сама, тому що її чоловік пішов до молодої коханки. Але Люся пережила цей удар і не здалась. Навіть більше, в 50 років вона нарешті вирішила пройти залишену багато років тому інтернатуру, щоб все ж таки реалізувати свою мрію – стати лікарем. Тому Жук опиняється серед молодих інтернів. Їй доводиться бути білою вороною в їхньому оточенні, щодня підтверджувати, що вік – не перешкода, проте оптимізму Люсі та її любові до життя й до всього нового можна тільки позаздрити.

У серіалі знімаються: Римма Зюбіна, Кирило Бін, Слава Красовська, Віталіна Біблів, Олександр Попов, Павло Кружнов, Єлизавета Зайцева, Ганна Яремчук, Ярослав Шахторін та ін.

Режисери-постановники – Максим Литвинов, Олексій Даруга. Художники-постановники – Наталія Ходосевіч, Василь Дімітров, Елліна Біктюшіна. Оператор-постановник – Юрій Сметанін. Керівник проєкту і глава авторської групи – Олена Пшенична. Композитор – Роман Суржа. Виконавчий продюсер – Вячеслав Братух. Креативний продюсер – Дар'я Дейніченко. Генеральні продюсери – Вікторія Корогод, Олена Канішевська.

Виробництвом серіалу на замовлення каналу «Україна» займається продакшн «Теле Про».

Читати більше

Популярні серіали і шоу

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь