Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

Т/с "Сходи в небеса"

13:40 Вт-Чт

Інше
Відео
Новини
Про проект

Мелодрама

Режисер: Григорій Любомиров

У ролях: Мікаел Арамян, Віра Житницька, Ніл Кропалов, Катерина Сімаходська, Яніна Соколовська, Олександр Пєсков, Оксана Дорохіна, Михайло Полосухін, Ігор Карташов, Дмитро Сотіріаді, Дені Аласанія, Ольга (Леля) Баранова, Максим Бичков, Вероніка Амірханова, Артем Мурадов .

Ось уже 10 років, як Артем приходить на берег моря і згадує історію свого першого кохання. Аня - так звуть дівчинку, з якою пройшло дитинство Артема. Їхня дитяча дружба переросла в чисте юнацьке кохання. Кохання сильне і світле, що ніби зійшло з небес. Люди навколо — жадібні, заздрісні і злі, не зрозуміли глибини їхніх почуттів, тому, що були занадто земні. І вони зробили все, щоб це кохання не вижило на Землі. Але Небеса, що подарували їм це кохання, взяли його у свої обійми...

У дитинстві Артем обіцяв Ганні побудувати сходи в небеса і виконав свою обіцянку. Дитяча дружба була дуже міцною. Вони майже не розлучалися, і їм було добре вдвох. А потім прийшла біда. Спочатку померла мама Ані. Потім в автокатастрофі загинув батько Артема. Горе дітей було велике і зблизило їх ще більше.

Час ішов — вони дорослішали. Дружба стала переростати в перше почуття. Вони готові були провести все життя на улюбленому березі їхнього дитинства, але у життя на них були свої плани...

Читати більше
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь