Онлайн

Т/с «Кровна помста»

ПН 23:20

Інше
Відео
Новини
Про проект

Мелодрама

Україна, 2019

Режисер: Мирослав Маліч

У ролях: Олександр Константинов, Віталій Салій, Олександр Наумов, Станіслав Боклан, Оксана Архангельська, Сергій Калантай, Ірина Антоненко, Всеволод Болдін, Анастасія Цимбалар

Успішний, красивий, молодий Ілля продає власний будинок і налагоджений бізнес в Європі заради того, щоб повернутися в небагате пострадянське промислове містечко, де від нього відмовилися в пологовому будинку 27 років тому. 15 років він виношував план помсти, адже прийомного батька і матір убили просто в нього на очах. Скориставшись труднощами на підприємстві, яке очолює головний ворог Іллі, хлопець впроваджується в його керівництво під виглядом інвестора. Повернувшись до рідного міста, він знаходить відповіді на багато питань і зустрічає щиру любов. Витончена студентка консерваторії, в яку закохується Ілля, навіть не підозрює, що її батько - спільник у вбивстві батьків Іллі. Що ж вибере Ілля - помсту або кохання? І яку таємницю йому належить дізнатися, перш ніж він зробить головний вибір у своєму житті?

Читати більше

Популярні серіали і шоу

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь