Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

Т/с "Крила метелика"

ПТ 14:20

Інше
Відео
Новини
Про проект

Історія кохання Лізи та Дмитра почалася багато років тому. Вони готувалися одружитися, але подруга Лізи, Катя, та друг Дмитра, Густас, внаслідок тонко закрученої інтриги їх розлучили – Катя потай любила Дмитра, а Густас був закоханий у Лізу. Ліза та Дмитро розлучилися. Ліза вийшла заміж за Густаса і поїхала з ним до іншої країни. А Дмитро одружився з Катею. Історія юного кохання майже забулася. Але через багато років життя знову зводить колишніх друзів і, за іронією долі, цього разу вже між їхніми дітьми спалахує сильне перше кохання.

Перше кохання, помилки та недовіра, чужі інтриги – юним закоханим доведеться пройти через безліч перепон. Та й їхнім батькам теж випаде шанс переосмислити своє минуле, ніби повернувшись у юність… У ході розповіді випливуть давні помилки, сімейні таємниці, обмани. Чи пробачать головні герої один одного? Який вибір вони зроблять у результаті?

Україна, 2021

Режисер: Олександр Пархоменко

У ролях: Валентина Гарцуєва, Сергій Радченко, Костянтин Самоуков, Зоряна Марченко, Захар Шадрін, Марія Штофа, Надія Ященко, Юлія Гершаник, Марія Трепікова, Євген Казакевич.

Читати більше

Популярні серіали і шоу

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь