Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

Т/с "Консультант"

Інше
Відео
Новини
Про проект

Україна, 2020

Режисер: Олег Туранський

Актори: Олексій Морозов, Аліна Сергєєва, Єлизар Назаренко, Павло Вишняков, Олексій Нагрудний, Анна Ареф'єва, Павло Харланчук, Дмитро Соловйов, Артур Логай, Олеся Жураковська, Ігор Портянко та ін.

Головний герой серіалу - Борис Крилов, супер-криміналіст, український Шерлок Холмс, парадоксальний метод якого дозволяє розкривати найбільш заплутані злочини. Через особисту драму він пішов з роботи в криміналістичній лабораторії управління поліції. Але Крилову доведеться повернутися до роботи в поліції, щоб розслідувати загибель свого батька - відомого хірурга. Офіційна версія - звичайна аварія, водій вантажівки заснув за кермом. Сам Крилов отримав в ДТП важкі травми, а його батько загинув на місці. Син впевнений, що сталося добре сплановане вбивство - батька прибрали через те, що йому стало щось відомо. Можливо, мова йде про злочин, через який могли постраждати пацієнти батька.

Читати більше

Популярні серіали і шоу

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь