Онлайн

Т/с "Карпов"

04:00 Пн-Пт

Інше
Відео
Новини
Про проект
Росія 2012
Драма, кримінал
Режисер: Ігор Ромащенко, Іван Щегольов
У ролях: Владислав Котлярський, Степан Рожнов, Юлія Майборода, Максим Щегольов, Микола Козак, Ганна Михайловська, Дмитро Блажко, Дмитро Мазуров, Сергій Карленко, Костянтин Столяров, Михайло Скачков, Юлія Селіванова, Артем Барсуков, Олександр Сергєєв (IV), Віктор Мютніков, Костянтин Шелягіна, Вікторія Тарасова, Владислав Шкляєв, Григорій Анашкін, Юлія Гусак, Арсеній Пєров, Андрій Сорока, Юрій Пономаренко, Андрій Пєрунов, Федір Румянцев, Ганна Звєрєва, Андрій Березкін, Олена Калабіна, Сергій Ланбамін, Уляна Ворожейкіна, Олексій Захаров, Максим Громов, Олександр Шелудько, Михайло Шкамарідін, Євген Сафронов (II), Олександр Сінюков, Микола Зазуля

Телесеріал "Карпов" розповість про подальшу долю колишнього підполковника міліції Стаса Карпова. Звільнившись після примусового лікування, Карпов опиняється "біля розбитого корита". Не залишилося нічого з того, чого він так довго добивався: ні грошей, ні статусу, ні влади.

Колишньому менту виписаний вовчий квиток, в поліцію він не потрапить навіть на найдрібнішу посаду. Намагаючись хоч якось прогодувати себе, Карпов влаштовується працювати охоронцем на склад.

Він дивиться на світ тверезими очима, не задурманенними владою. Одного разу він бачить оголошення про винагороду за розшук злочинця і розуміє, що пам'ятає того за старими справами, і може розшукати його...
Читати більше

Популярні серіали і шоу

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь